Jan STAŃDA „Snopki”, 1933

Jan STAŃDA „Snopki”, 1933
„Snopki”, 1933

olej, sklejka,53 x 60 cm,
sygn. p.d.: Stańda / 1933
Stan zachowania: obraz po konserwacji, sklejka lekko wygięta, z ubytkami na krawędziach.

  • droit de suite
Cena wywoławcza:
2 400 zł

Malarz i grafik związany z krakowskim środowiskiem artystycznym, uczeń krakowskiej ASP. Uprawiał malarstwo sztalugowe, projektował witraże, wykonywał polichromie i mozaiki. Artysta znany jest z licznych ekslibrisów wykonanych w technice drzeworytu, jest autorem serii drzeworytów o tematyce sportowej.

Poz. 15, „Snopki”, 1933 - kontakt

Jan STAŃDA „Snopki”, 1933