Jerzy DUDA-GRACZ „Pejzaż z Istebnej”, 1980

„Pejzaż z Istebnej”, 1980

olej, płyta pilśniowa, 61 x 70 cm,
sygn. p.d.: Duda Gracz 1980.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem atramentem: Duda Gracz / Paderewskiego 42 B / 31 Katowice / Tytuł Pejzaż z Istebnej / Technika Olej, pł. pilśn. / wymiary 61 x 70 cm / Rok 1980 Nr. Katalogu Autor. 429 / Uwagi własność: ( wykreślone) / werniksowanie styczeń 1981 / (długopisem) werniks maj 2001.

Cena wywoławcza:
29 000 zł

Poz. 16, „Pejzaż z Istebnej”, 1980 - kontakt