Paweł WRÓBEL „Pejzaż śląski z gołębnikiem”, 1973

„Pejzaż śląski z gołębnikiem”, 1973

akryl, płótno, 50 x 75,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1973 r.

Cena wywoławcza:
6 800 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł

Poz. 2, „Pejzaż śląski z gołębnikiem”, 1973 - kontakt