Soter JAXA-MAŁACHOWSKI „Na otwartym morzu”, 1930

„Na otwartym morzu”, 1930

akwarela, gwasz, tektura, 35 x 50 cm,
sygn. p.d.: S. Jaxa / 1930.

Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł

Poz. 30, „Na otwartym morzu”, 1930 - kontakt