Janusz JAROSIEWICZ „Martwa natura z bukietem traw"

Janusz JAROSIEWICZ „Martwa natura z bukietem traw
„Martwa natura z bukietem traw"

olej, tektura, 58 x 41,5 cm,
sygn. p.d.: Jarosiewicz.
Na odwrocie sygnatura niebieską farbą: J. Jarosiewicz i nieczytelny stempel.

Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł

Malarz, przed 2. wojną związany z lwowskim środowiskiem artystycznym, po wojnie mieszkał w Bytomiu. Studiował w akademii wiedeńskiej. Artysta miał ok. 30 wystaw indywidualnych.

Poz. 29, „Martwa natura z bukietem traw" - kontakt