Paweł WRÓBEL „Bójka”, 1983

Paweł WRÓBEL  „Bójka”, 1983
„Bójka”, 1983

akryl, płótno, 50,5 x 71 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1983 r.

Cena wywoławcza:
6 400 zł

Poz. 3, „Bójka”, 1983 - kontakt

Paweł WRÓBEL  „Bójka”, 1983