23 maja 2020 - godz. 16.00

Feliks Michał WYGRZYWALSKI : olej, płótno, 50,5 x 80,5 cm,
sygn. p.d.: Capri 1923 / F.M. Wygrzywalski
Na odwrocie naklejka z dedykacją z okazji srebrnych godów i datą: Stalinogród 18. X. 1955 r., na krosnach stempel firmy Iskra & Karmański / Kraków.
„Pejzaż z Capri”, 1923
olej, płótno, 50,5 x 80,5 cm, sygn. p.d.: Capri 1923 / F.M. Wygrzywalski Na odwrocie naklejka z dedykacją z okazji srebrnych godów i datą: Stalinogród 18. X. 1955 r., na krosnach stempel firmy Iskra & Karmański / Kraków.
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł

Poz. , Aukcja nr 184 - 23. 05. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 184 - 23. 05. 2020 - kontakt