23 maja 2020 - godz. 16.00

Erno ERB :
olej, tektura, 32 x 25,4 cm,
sygn. l.d.: E Erb.
Na odwrocie dedykacja zielonym atramentem: Szczeremu przyjacielowi / mego jedynego Emilka na pamiątkę / Małgorzata Czaplińska / Dnia 8. V. 1939., oraz pieczątka: Emil Czapliński / Adwokat i Notariusz / Głuchołazy.
„Goździki w wazonie”
olej, tektura, 32 x 25,4 cm, sygn. l.d.: E Erb. Na odwrocie dedykacja zielonym atramentem: Szczeremu przyjacielowi / mego jedynego Emilka na pamiątkę / Małgorzata Czaplińska / Dnia 8. V. 1939., oraz pieczątka: Emil Czapliński / Adwokat i Notariusz / Głuchołazy.
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł

Poz. , Aukcja nr 184 - 23. 05. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 184 - 23. 05. 2020 - kontakt

Helena LANG :
olej, płótno naklejone na tekturę, 27 x 19 cm,
sygn. p.d.: Helena Lang.
Na odwrocie fragment naklejki z drukowanym tekstem: (…) Wystawy / (Artyst)ek Polskich / (we) Lwowie, czerwoną kredką: 200 k, oraz nieczytelny tekst atramentem.
„Młoda kobieta w parku”
olej, płótno naklejone na tekturę, 27 x 19 cm, sygn. p.d.: Helena Lang. Na odwrocie fragment naklejki z drukowanym tekstem: (…) Wystawy / (Artyst)ek Polskich / (we) Lwowie, czerwoną kredką: 200 k, oraz nieczytelny tekst atramentem. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
3 400 zł
Cena uzyskana: