23 maja 2020 - godz. 16.00

: kość słoniowa w srebrnej ażurowej oprawie z motywem irysów; dł. 34,5 cm, srebro pr. 0,950, francuska cecha po 1838, punca złotnika Eugène`a Lefebvre`a (czynny w Paryżu w latach 1896 – 1910). Stan zachowania b. dobry.
Paryż, ok. 1900
SECESYJNY NÓŻ DO PAPIERU EUGÈNE LEFEBVRE
kość słoniowa w srebrnej ażurowej oprawie z motywem irysów; dł. 34,5 cm, srebro pr. 0,950, francuska cecha po 1838, punca złotnika Eugène`a Lefebvre`a (czynny w Paryżu w latach 1896 – 1910). Stan zachowania b. dobry. Paryż, ok. 1900
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł

Poz. , Aukcja nr 184 - 23. 05. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 184 - 23. 05. 2020 - kontakt

: prostokątny gładki korpus o wklęsłych  ściankach, otwór na kluczyk osadzony w plakietce kartuszowej z reliefowym motywem roślinnym, pod plakietką grawerowany monogram J.T., lekko wysklepiona pokrywa na zawiasie; wym.: 7,5 x 13 x 9 cm,  waga 427 g, srebro pr. 13, cecha austriacka z datą 1844, urząd probierczy w Wiedniu, monogram złotnika: C S.
Stan zachowani: brak kluczyka.
SREBRNA CUKIERNICA WIEDEŃ 1844
prostokątny gładki korpus o wklęsłych ściankach, otwór na kluczyk osadzony w plakietce kartuszowej z reliefowym motywem roślinnym, pod plakietką grawerowany monogram J.T., lekko wysklepiona pokrywa na zawiasie; wym.: 7,5 x 13 x 9 cm, waga 427 g, srebro pr. 13, cecha austriacka z datą 1844, urząd probierczy w Wiedniu, monogram złotnika: C S. Stan zachowani: brak kluczyka.
Cena wywoławcza:
3 500 zł

Lubomir TOMASZEWSKI : kamień, metal, wym.: 36 x 33 x 26 cm,
sygn. ryta na kamieniu: L. Tomaszewski.
Rzeźba pochodzi z amerykańskiego atelier autora, była eksponowana w Międzynarodowym Centrum Kultury, Rynek Główny 25, Kraków na wystawie „Lubomir Tomaszewski. Rzeźby, Obrazy, Design
„Unhurried (Bez pośpiechu)”, 1999
kamień, metal, wym.: 36 x 33 x 26 cm, sygn. ryta na kamieniu: L. Tomaszewski. Rzeźba pochodzi z amerykańskiego atelier autora, była eksponowana w Międzynarodowym Centrum Kultury, Rynek Główny 25, Kraków na wystawie „Lubomir Tomaszewski. Rzeźby, Obrazy, Design" w 2017 roku. Do rzeźby dołączony jest certyfikat autentyczności podpisany przez autora.
Cena wywoławcza:
27 000 zł