23 maja 2020 - godz. 16.00

Jan KUŚMIDROWICZ:

olej, sklejka, 49,5 x 65,5 cm,
sygn. p.d.: Howerla Jan Kuśmidrowicz.
Na odwrocie autorska dedykacja: Howerla / olej. w. 70 x 55 / J. Wielmożnej Pani Marcie Miechońskiej w dniu 28 lipca /1938r / jako w dniu imienin  JK.
Obraz pochodzi z lwowskiej kolekcji rodziny Miechońskich, po II wojnie zamieszkałej w Zabrzu.
„Zimowy widok na Howerlę”
olej, sklejka, 49,5 x 65,5 cm, sygn. p.d.: Howerla Jan Kuśmidrowicz. Na odwrocie autorska dedykacja: Howerla / olej. w. 70 x 55 / J. Wielmożnej Pani Marcie Miechońskiej w dniu 28 lipca /1938r / jako w dniu imienin JK. Obraz pochodzi z lwowskiej kolekcji rodziny Miechońskich, po II wojnie zamieszkałej w Zabrzu.
Cena wywoławcza:
4 000 zł

Poz. , Aukcja nr 184 - 23. 05. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 184 - 23. 05. 2020 - kontakt