23 maja 2020 - godz. 16.00

Jan WAŁACH :
olej, tektura, 33,5 x 26 cm,
sygn. l.d.: Jan Wałach
Na odwrocie autorski opis ołówkiem i atramentem: Jan Wałach a. m. / Istebna 294 /„Widok w stronę / Kociego Zamku / na Koniaków”, 31. VII. 64. / Jan Wałach / a. m. / 200 zł.
„Widok w stronę Kociego Zamku na Koniaków”, 1964
olej, tektura, 33,5 x 26 cm, sygn. l.d.: Jan Wałach Na odwrocie autorski opis ołówkiem i atramentem: Jan Wałach a. m. / Istebna 294 /„Widok w stronę / Kociego Zamku / na Koniaków”, 31. VII. 64. / Jan Wałach / a. m. / 200 zł.
Cena wywoławcza:
3 000 zł

Poz. , Aukcja nr 184 - 23. 05. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 184 - 23. 05. 2020 - kontakt

Jerzy DUDA-GRACZ:

olej, płyta pilśniowa, 61 x 70 cm,
sygn. p.d.: Duda Gracz 1980.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem atramentem: Duda Gracz / Paderewskiego 42 B / 31 Katowice / Tytuł Pejzaż z Istebnej / Technika Olej, pł. pilśn. / wymiary 61 x 70 cm / Rok 1980 Nr. Katalogu Autor. 429 / Uwagi własność: ( wykreślone) / werniksowanie styczeń 1981 / (długopisem) werniks maj 2001.
„Pejzaż z Istebnej”, 1980
olej, płyta pilśniowa, 61 x 70 cm, sygn. p.d.: Duda Gracz 1980. Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem atramentem: Duda Gracz / Paderewskiego 42 B / 31 Katowice / Tytuł Pejzaż z Istebnej / Technika Olej, pł. pilśn. / wymiary 61 x 70 cm / Rok 1980 Nr. Katalogu Autor. 429 / Uwagi własność: ( wykreślone) / werniksowanie styczeń 1981 / (długopisem) werniks maj 2001. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
29 000 zł