SREBRNY ZESTAW DO KAWY I HERBATY

dzbanek do kawy (wys. 20,5 cm), dzbanek do herbaty (wys. 16 cm), dzbanuszek do mleka (11 cm), cukiernica (13 cm);
korpusy ośmioboczne, osadzone na niskich stopach, w górnej partii dekorowane drobnym perełkowaniem i taśmą z reliefowym motywem roślinnym, wydatne uchwyty o przekroju ośmiobocznym, wysklepione pokrywy ze sterczynami w formie plastycznych, stylizowanych motywów roślinnych;
waga 1818 g, srebro pr. 0,800, niemiecka cecha po 1886, złotnik: Bruckmann & Söhne, Heilbronn, sygnatura detalisty: W. Löhr, wybity numer: No 11660.
Niemcy, ok. 1920

Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:

Poz. 76, SREBRNY ZESTAW DO KAWY I HERBATY - kontakt