SREBRNY PUCHAR Z POKRYWĄ JAN POGORZELSKI

kolista, wysklepiona stopa, trzon tralkowy, wysoka wazonowa czarka z wysklepioną pokrywą, wewnątrz złocone, płaszcz stopy, nodus, dolna partia czarki i pokrywy dekorowane reliefowym motywem kwiatowym; wys. 25 cm, waga 334 g, srebro pr. 84, cechy probierni warszawskiej z datą 1876, probierz: O.C. sygn. złotnika: Pogorzelski, znak warsztatowy: głowa jelenia.
Warszawa, 1876

Cena wywoławcza:
4 200 zł

Poz. 78, SREBRNY PUCHAR Z POKRYWĄ JAN POGORZELSKI - kontakt