Paweł WRÓBEL „Święto Trybuny Robotniczej”, 1978

„Święto Trybuny Robotniczej”, 1978

akryl, płótno, 50,5 x 60,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1978 r.

Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł

Poz. 6, „Święto Trybuny Robotniczej”, 1978 - kontakt