Jerzy DUDA-GRACZ „Staruszkowie na przyzbie”, 1987

„Staruszkowie na przyzbie”, 1987

olej, płyta pilśniowa, 50 x 61 cm,
sygn. l.d.: Duda Gracz 1126/87.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem atramentem: Obraz 1126 / Olej, pł. pilśn. / 51 x 61cm / Duda Gracz / 1987/Nr. Katal. Autor. 1126 / 1 Werniks. VI. `87.

Cena wywoławcza:
47 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł

Poz. 19, „Staruszkowie na przyzbie”, 1987 - kontakt