Paweł WRÓBEL „Spotkanie ze Skarbnikiem”, 1981

„Spotkanie ze Skarbnikiem”, 1981

akryl, płótno naklejone na tekturę, 18 x 26 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1981 r.
Obraz zakupiony w galerii DESY w Katowicach w 1997.

Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł

Poz. 7, „Spotkanie ze Skarbnikiem”, 1981 - kontakt