Paweł WRÓBEL „Rozmowa”, 1982

Paweł WRÓBEL  „Rozmowa”, 1982
„Rozmowa”, 1982

akryl, płótno naklejone na tekturę, 23,5 x 37 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1982 r.
Obraz zakupiony w galerii DESY w Katowicach w 1991 (?).

Cena wywoławcza:
4 700 zł

Poz. 4, „Rozmowa”, 1982 - kontakt

Paweł WRÓBEL  „Rozmowa”, 1982