Paweł WRÓBEL „Przy piwie”, 1980

„Przy piwie”, 1980

akryl, płótno naklejone na tekturę, 18,5 x 25,5 cm,
sygn. p.śr.: Wróbel P 1980 r.
Obraz zakupiony w galerii DESY w Katowicach w 1997.

Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł

Poz. 3, „Przy piwie”, 1980 - kontakt