Jerzy DUDA-GRACZ „Pejzaż z Brzegów - 2”, 1977

„Pejzaż z Brzegów - 2”, 1977

olej, płyta paździerzowa, 22,5 x 18 cm,
sygn. l.d.: Duda Gracz.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem flamastrem: Pejzaż z Brzegów – 2 / olej, pł. paździerzowa / 22,5 x 18 cm / Duda Gracz / 1977 / (ołówkiem) 05. 2001 werniks.

Cena wywoławcza:
11 500 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł

Poz. 48, „Pejzaż z Brzegów - 2”, 1977 - kontakt