Karol KOSTUR „Na targu”, 1983

Karol KOSTUR  „Na targu”, 1983
„Na targu”, 1983

olej, płótno, 44 x 60,5 cm,
sygn. p.d.: K Kostur / 83.

Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł

Malarz prymitywista, związany z Nowym Targiem. Malował sceny z życia małych miasteczek, portretował społeczność góralską, Żydów, Cyganów.

Poz. 9, „Na targu”, 1983 - kontakt

Karol KOSTUR  „Na targu”, 1983