„Młody chasyd”

„Młody chasyd”
„Młody chasyd”

tusz, akwarela, gwasz, papier, 42 x 30,3 cm,
sygn. l.d.: Z. Lachur

Cena wywoławcza:
1 200 zł

Poz. 49, „Młody chasyd” - kontakt

„Młody chasyd”