Paweł WRÓBEL „Miasto”, 1978

Paweł WRÓBEL   „Miasto”, 1978
„Miasto”, 1978

akryl, płótno, 29 x 39,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1978 r.
Stan zachowania: wymienione krosno.

Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł

Poz. 8, „Miasto”, 1978 - kontakt

Paweł WRÓBEL   „Miasto”, 1978