Paweł WRÓBEL „Kolędnicy”, 1972

„Kolędnicy”, 1972

akryl, płótno, 54 x 79,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1972 r.
Obraz po konserwacji, wymienione krosno.
Praca zakupiona bezpośrednio od Pawła Wróbla.

Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 500 zł

Poz. 5, „Kolędnicy”, 1972 - kontakt