Paweł WRÓBEL „Gołębnik”, 1969

 Paweł WRÓBEL „Gołębnik”, 1969
„Gołębnik”, 1969

technika mieszana, tempera, olej, płyta, 40 x 40 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1969 r.
Obraz zakupiony w galerii DESY w Katowicach w 1996.

Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł

Poz. 2, „Gołębnik”, 1969 - kontakt

 Paweł WRÓBEL „Gołębnik”, 1969