„DZIEWCZYNA GRAJĄCA NA BANJO” ROYAL DUX

figurka art deco, porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne, złocenie, wys. 36 cm, znak (różowy trójkąt): Royal Dux Bohemia E, wyciśnięte numery: 3027,10. Stan zachowania:
nieznaczne przetarcia złocenia.
Czechosłowacja, ok. 1930

Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł

Poz. 66, „DZIEWCZYNA GRAJĄCA NA BANJO” ROYAL DUX - kontakt