Jan WAŁACH „Dolina Połomitego z widokiem na Stecówkę”, 1932

„Dolina Połomitego z widokiem na Stecówkę”, 1932

olej, tektura, 34,5 x 28 cm,
sygn. l.d.: Jan Wałach
Na odwrocie autorski opis ołówkiem: Jan Wałach Art. m. / Istebna 1932 / Dolina Połomitego z widokiem na Stecówkę, oraz dedykacja czerwoną kredką: Z okazji przyjścia na świat ofiaruje Miecio (?) / 3 czerwca 1933 roku / (napis nieczytelny)

Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł

Poz. 18, „Dolina Połomitego z widokiem na Stecówkę”, 1932 - kontakt