Jerzy DUDA-GRACZ „Brzegi – czerwiec 1”, 1984

„Brzegi – czerwiec 1”, 1984

olej, płyta pilśniowa, 30 x 40 cm,
sygn. l.d.: Duda Gracz. 815/1984.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem długopisem: Brzegi – czerwiec 1 / olej, pł. pilśn. / 30 x 40 cm / Duda Gracz / 1984/nr katal. autor. 815/ 1 werniks XII 1984 / (ołówkiem) 05. 2001 werniks.

Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł

Poz. 20, „Brzegi – czerwiec 1”, 1984 - kontakt