19 października 2019 - godz. 16.00
Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, ul. Teatralna 4

czynną w dniach 14 do 18 października w godz. 10.30 – 18.00
oraz w dniu aukcji w godz. 10.30 – 15.00.

Aleksander BOBA:

olej, tektura, 35 x 48 cm,
sygn. monogramem p.d.: A.B. 40
Na odwrocie 2 naklejki z dedykacją atramentem: Obraz „Kraków / w zimie” / malował artysta krakowski / Aleksander Boba 1940 / Z wdzięczności za pracę / artystyczną i pedagog. / szan prof. J. Fierli / ofiarują  / Szkoprowie (?); trzecia naklejka z tekstem ołówkiem: Aleksander Boba, Kraków / Planty przed kościołem św. Krzyża / ol. 35 x 48 cm.
„Planty przed kościołem św. Krzyża. Kraków w zimie”, 1940
olej, tektura, 35 x 48 cm, sygn. monogramem p.d.: A.B. 40 Na odwrocie 2 naklejki z dedykacją atramentem: Obraz „Kraków / w zimie” / malował artysta krakowski / Aleksander Boba 1940 / Z wdzięczności za pracę / artystyczną i pedagog. / szan prof. J. Fierli / ofiarują / Szkoprowie (?); trzecia naklejka z tekstem ołówkiem: Aleksander Boba, Kraków / Planty przed kościołem św. Krzyża / ol. 35 x 48 cm.
Cena wywoławcza:
1 350 zł

Poz. , Aukcja nr 179 - 19.10.2019 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 179 - 19.10.2019 - kontakt