19 października 2019 - godz. 16.00
Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, ul. Teatralna 4

czynną w dniach 14 do 18 października w godz. 10.30 – 18.00
oraz w dniu aukcji w godz. 10.30 – 15.00.

Jan WAŁACH: olej, tektura, 34,5 x 28 cm,
sygn. l.d.: Jan Wałach
Na odwrocie autorski opis ołówkiem: Jan Wałach Art. m. / Istebna 1932 / Dolina Połomitego z widokiem na Stecówkę, oraz dedykacja czerwoną kredką: Z okazji przyjścia na świat ofiaruje Miecio (?) / 3 czerwca 1933 roku / (napis nieczytelny)
„Dolina Połomitego z widokiem na Stecówkę”, 1932
olej, tektura, 34,5 x 28 cm, sygn. l.d.: Jan Wałach Na odwrocie autorski opis ołówkiem: Jan Wałach Art. m. / Istebna 1932 / Dolina Połomitego z widokiem na Stecówkę, oraz dedykacja czerwoną kredką: Z okazji przyjścia na świat ofiaruje Miecio (?) / 3 czerwca 1933 roku / (napis nieczytelny) *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł

Poz. , Aukcja nr 179 - 19.10.2019 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 179 - 19.10.2019 - kontakt

Jerzy DUDA-GRACZ:

olej, płyta pilśniowa, 50 x 61 cm,
sygn. l.d.: Duda Gracz 1126/87.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem atramentem: Obraz 1126 / Olej, pł. pilśn. / 51 x 61cm / Duda Gracz / 1987/Nr. Katal. Autor. 1126 / 1 Werniks. VI. `87.
„Staruszkowie na przyzbie”, 1987
olej, płyta pilśniowa, 50 x 61 cm, sygn. l.d.: Duda Gracz 1126/87. Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem atramentem: Obraz 1126 / Olej, pł. pilśn. / 51 x 61cm / Duda Gracz / 1987/Nr. Katal. Autor. 1126 / 1 Werniks. VI. `87. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
47 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł

 Jerzy DUDA-GRACZ: olej, płyta pilśniowa, 30 x 40 cm,
sygn. l.d.: Duda Gracz. 815/1984.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem długopisem: Brzegi – czerwiec 1 / olej, pł. pilśn. / 30 x 40 cm / Duda Gracz / 1984/nr katal. autor. 815/ 1 werniks XII 1984 / (ołówkiem) 05. 2001 werniks.
„Brzegi – czerwiec 1”, 1984
olej, płyta pilśniowa, 30 x 40 cm, sygn. l.d.: Duda Gracz. 815/1984. Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem długopisem: Brzegi – czerwiec 1 / olej, pł. pilśn. / 30 x 40 cm / Duda Gracz / 1984/nr katal. autor. 815/ 1 werniks XII 1984 / (ołówkiem) 05. 2001 werniks. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł