Wlastimil HOFMAN „Utracony raj”, 1920

„Utracony raj”, 1920

olej, płótno, 69,5 x 53,5 cm,
sygn. l.d.: Wlastimil Hofmann 1920
Na odwrocie drukowana nalepka Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie z tekstem atramentem: Wlastimil Hofman / „Utracony raj” / olej / Nr. kat. 240/41; numer atramentem: l.p. 979, flamastrem autor i tytuł obrazu i nazwisko kolekcjonera.
Obraz ze śladami dawnej konserwacji.

Cena wywoławcza:
24 000 zł

Poz. 51, „Utracony raj”, 1920 - kontakt