Wlastimil HOFMAN „Stracony raj”

„Stracony raj”

olej, sklejka, 22 x 35,5 cm,
sygn. p.d. Wlastimil / Hofman
Na odwrocie autorski tytuł: „Stracony raj”.

Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł

Poz. 52, „Stracony raj” - kontakt