Jerzy KOSSAK „Pościg za bolszewikami”, 1937

„Pościg za bolszewikami”, 1937

olej, tektura, 29,5 x 39,5 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Kossak / 1937.
Na odwrocie numer atramentem: 1073

Cena wywoławcza:
10 500 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł

Poz. 41, „Pościg za bolszewikami”, 1937 - kontakt