T. KRASIŃSKI „Portret chłopca ze strzelbą”, 1854

„Portret chłopca ze strzelbą”, 1854

olej, płótno, 49 x 37 cm,
sygn. p.d.: T. Krasiński 1854

Cena wywoławcza:
5 400 zł

Artysta jest autorem „Portretu J. Słowikowskiego”, sygnowanego, z datą 1855, znajdującego się w kolekcji Muzeum Okręgowego w Rzeszowie. W rzeszowskim muzeum znajduje się również przypisywany T. Krasińskiemu „Portret Pauliny Przychodzkiej”.

Poz. 53, „Portret chłopca ze strzelbą”, 1854 - kontakt