Jerzy KOSSAK „Piąty Dywizjon Artylerii Konnej”

„Piąty Dywizjon Artylerii Konnej”

olej, płyta, 50 x 70 cm,
sygn. l.d.: Jerzy Kossak
Na odwrocie pieczątka z autorskim napisem: „Stwierdzam autentycz- /ność tego obrazu / Jerzy Kossak”.

Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł

Poz. 42, „Piąty Dywizjon Artylerii Konnej” - kontakt