Ewald GAWLIK „Niemowlęca melancholia”, 1978

„Niemowlęca melancholia”, 1978

olej, płótno, 70 x 49,5 cm,
sygn. l.d.: E. Gawlik / 1978.
Na odwrocie data kredą: 3 IX 89, oraz dwie nalepki autorskie z tekstem długopisem, pierwsza z dedykacją: „Kochanemu Wnukowi / Filipkowi / w dniu pierwszych urodzin / od Dziadka Józefa i Babki Zenony”, druga nalepka: Tyt: „Niemowlęca Melancholia”/ Wym: 50 x 70 cm / Tech: olej na płótnie / Wyk: Ewald Gawlik, 1978 r.
Na odwrocie ramy fragment drukowanej nalepki: (Nr Sy)mbolu (tytuł długopisem nieczytelny).
Praca ofiarowana przez Ewalda Gawlika, w kolekcji prywatnej od 1989.

Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł

Poz. 9, „Niemowlęca melancholia”, 1978 - kontakt