Kazimierz MIKULSKI „Mały bukiecik dla ukochanej”, 1978

„Mały bukiecik dla ukochanej”, 1978

olej, płótno, 55 x 47 cm.
Na odwrocie dedykacja autorska: „Mały bukiecik dla ukochanej” / Agnieszce / Balzac / KMikulski / Hucisko 1978.

Cena wywoławcza:
44 000 zł
Cena uzyskana:
67 000 zł

Malarz, aktor, scenograf, ilustrator, związany z krakowskim środowiskiem artystycznym. W latach 1939-40 studiował w ASP w Krakowie w pracowni K. Sichulskiego i F. Pautscha. W latach 1945-46 odbył studia aktorskie i reżyserskie w Studio Dramatycznym przy Starym Teatrze w Krakowie. Od 1957 roku członek Grupy Krakowskiej. Od 1956 roku współpracował z teatrem T. Kantora Cricot II.

Poz. 13, „Mały bukiecik dla ukochanej”, 1978 - kontakt