Paweł WRÓBEL „Gra w karty. Utopiec, diabeł i skarbnik”, 1983

„Gra w karty. Utopiec, diabeł i skarbnik”, 1983

akryl, płótno, 47 x 67 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1983 r.
Praca ofiarowana dziadkowi obecnej właścicielki przez Pawła Wróbla.

Cena wywoławcza:
6 500 zł

Poz. 2, „Gra w karty. Utopiec, diabeł i skarbnik”, 1983 - kontakt