Paweł WRÓBEL „Dwa światy”, 1983

„Dwa światy”, 1983

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1983 r.
Na odwrocie stempel i nalepka tyskiej firmy oprawiającej obrazy.
Praca ofiarowana dziadkowi obecnej właścicielki przez Pawła Wróbla.

Cena wywoławcza:
7 800 zł

Poz. 1, „Dwa światy”, 1983 - kontakt