11 maja 2018 - godz. 16.00

czynną w dniach od 6 do 10 maja w godz. 10.30 – 18.00

Ewald GAWLIK : olej, płótno, 70 x 49,5 cm,
sygn. l.d.: E. Gawlik / 1978.
Na odwrocie data kredą: 3 IX 89, oraz dwie nalepki autorskie z tekstem długopisem, pierwsza z dedykacją: „Kochanemu Wnukowi / Filipkowi / w dniu pierwszych urodzin / od Dziadka Józefa i Babki Zenony”, druga nalepka: Tyt: „Niemowlęca Melancholia”/ Wym: 50 x 70 cm / Tech: olej na płótnie / Wyk: Ewald Gawlik, 1978 r.
Na odwrocie ramy fragment drukowanej  nalepki: (Nr Sy)mbolu (tytuł długopisem nieczytelny).
Praca ofiarowana przez Ewalda Gawlika, w kolekcji prywatnej od 1989.
„Niemowlęca melancholia”, 1978
olej, płótno, 70 x 49,5 cm, sygn. l.d.: E. Gawlik / 1978. Na odwrocie data kredą: 3 IX 89, oraz dwie nalepki autorskie z tekstem długopisem, pierwsza z dedykacją: „Kochanemu Wnukowi / Filipkowi / w dniu pierwszych urodzin / od Dziadka Józefa i Babki Zenony”, druga nalepka: Tyt: „Niemowlęca Melancholia”/ Wym: 50 x 70 cm / Tech: olej na płótnie / Wyk: Ewald Gawlik, 1978 r. Na odwrocie ramy fragment drukowanej nalepki: (Nr Sy)mbolu (tytuł długopisem nieczytelny). Praca ofiarowana przez Ewalda Gawlika, w kolekcji prywatnej od 1989.
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł

Poz. , Aukcja nr 177 - 11.05.2019 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 177 - 11.05.2019 - kontakt

Roman NOWOTARSKI: akryl, płótno, 85 x 74,5 cm,
sygn. l.g.: Nowotarski.
Na odwrocie napis ołówkiem: DT 33/68, flamastrem: godło „Brzoza”, oraz drukowana nalepka BWA w Opolu z tekstem maszynowym: Roman Nowotarski /autor / Zabrze ul. Wolności 170 / Dom / 85 x 74,5 / Akryl – Pł.
„Dom”
akryl, płótno, 85 x 74,5 cm, sygn. l.g.: Nowotarski. Na odwrocie napis ołówkiem: DT 33/68, flamastrem: godło „Brzoza”, oraz drukowana nalepka BWA w Opolu z tekstem maszynowym: Roman Nowotarski /autor / Zabrze ul. Wolności 170 / Dom / 85 x 74,5 / Akryl – Pł. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł