11 maja 2018 - godz. 16.00

czynną w dniach od 6 do 10 maja w godz. 10.30 – 18.00

Alfons KARPIŃSKI: olej, płótno, 96,5 x 56 cm,
sygn. l.d.: A. Karpiński (rok nieczytelny).
Na odwrocie 2 nalepki, drukowana wypełniona tekstem atramentem: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie / A. Karpiński 1919 / Portret siostry żony / olej / (podpis autora); druga nalepka z tekstem atramentem: A. Karpiński / Portret Pani S / wł. pr.
„Portret pani S. Siostra żony artysty”, ok. 1919
olej, płótno, 96,5 x 56 cm, sygn. l.d.: A. Karpiński (rok nieczytelny). Na odwrocie 2 nalepki, drukowana wypełniona tekstem atramentem: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie / A. Karpiński 1919 / Portret siostry żony / olej / (podpis autora); druga nalepka z tekstem atramentem: A. Karpiński / Portret Pani S / wł. pr. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
19 500 zł

Poz. , Aukcja nr 177 - 11.05.2019 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 177 - 11.05.2019 - kontakt