11 maja 2018 - godz. 16.00

czynną w dniach od 6 do 10 maja w godz. 10.30 – 18.00

Zdzisław STANEK: technika własna, 70 x 50 cm.
Na odwrocie drukowana nalepka Biura Wystaw Artystycznych w Katowicach z tekstem tuszem: Nr leg.  ZPAP 4077 / Zdzisław Stanek / Katowice ul. Drzymały 5/5 / Światłoformy III. / Technika własna / 70 x 50 cm / Rok 1978 / l.g. sygnatura: Z Stanek.
„Światłoformy III”, 1978
technika własna, 70 x 50 cm. Na odwrocie drukowana nalepka Biura Wystaw Artystycznych w Katowicach z tekstem tuszem: Nr leg. ZPAP 4077 / Zdzisław Stanek / Katowice ul. Drzymały 5/5 / Światłoformy III. / Technika własna / 70 x 50 cm / Rok 1978 / l.g. sygnatura: Z Stanek. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
4 700 zł
Cena uzyskana:
4 700 zł

Poz. , Aukcja nr 177 - 11.05.2019 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 177 - 11.05.2019 - kontakt

Stanisław KLIMOWSKI: olej, płótno, 65,5 x 98,5 cm,
sygn. l.d.: S. Klimowski / 1936
Na odwrocie drukowana nalepka Biura Wystaw Artystycznych w Katowicach z tekstem długopisem: Stanisław Klimowski / Katowice Teatralna 17 / „Dolina Chochołowska” 1937 (!) / olej 64 x 97.
Obraz po konserwacji.
„Dolina Chochołowska”, 1936
olej, płótno, 65,5 x 98,5 cm, sygn. l.d.: S. Klimowski / 1936 Na odwrocie drukowana nalepka Biura Wystaw Artystycznych w Katowicach z tekstem długopisem: Stanisław Klimowski / Katowice Teatralna 17 / „Dolina Chochołowska” 1937 (!) / olej 64 x 97. Obraz po konserwacji. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
4 800 zł

Max HANEMAN : olej, tektura, 44,5 x 59,5cm,
sygn. p.d.: M. Hanman (!)
Na odwrocie autorski opis atramentem: Max Haneman / Krokusy / cena 120, oraz drukowana nalepka autorska: Bazar Artystyczny / Haneman / Zakopane / (skreślone) ul. J. Piłsudskiego 32 / obok hotelu „Morskie Oko” / (dopisane atramentem) Krupówki.
„Krokusy w Tatrach”
olej, tektura, 44,5 x 59,5cm, sygn. p.d.: M. Hanman (!) Na odwrocie autorski opis atramentem: Max Haneman / Krokusy / cena 120, oraz drukowana nalepka autorska: Bazar Artystyczny / Haneman / Zakopane / (skreślone) ul. J. Piłsudskiego 32 / obok hotelu „Morskie Oko” / (dopisane atramentem) Krupówki.
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł