Paweł WRÓBEL „Zabawa”, 1981

Paweł WRÓBEL  „Zabawa”, 1981
„Zabawa”, 1981

akryl, płótno, 31 x 40 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1981 r.
Na odwrocie informacja Urzędu Konserwatorskiego o wywozie za granicę oraz mało czytelna pieczęć Urzędu.

Cena wywoławcza:
4 300 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł

Poz. 5, „Zabawa”, 1981 - kontakt

Paweł WRÓBEL  „Zabawa”, 1981