Paweł WRÓBEL „Taneczny krąg”, 1981

„Taneczny krąg”, 1981

akryl, płótno, 45,5 x 35,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1981 r.

Cena wywoławcza:
4 700 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł

Poz. 2, „Taneczny krąg”, 1981 - kontakt