Jerzy DUDA-GRACZ „Pejzaż z chatą”, 1999

„Pejzaż z chatą”, 1999

akwarela, papier, 19,7 x 23 cm, 38,7 x 30 (papier),
sygn. p.d.: J. Duda. G. 1044 / 99; l.d.: Ani Kajdy

Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 200 zł

Malarz i grafik. Dyplom ASP w Krakowie na Wydziale Grafiki w Katowicach uzyskał w 1968. Artysta miał w swoim dorobku liczne wystawy indywidualne i zbiorowe na całym świecie. Reprezentował Polskę w 1984 na 41 Biennale Sztuki w Wenecji, w 1986 i 1987 na Targach Sztuki w Wenecji. Malował alegoryczno-groteskowe sceny rodzajowe i pejzaże.

Poz. 11, „Pejzaż z chatą”, 1999 - kontakt