Paweł WRÓBEL „Pejzaż śląski z kanałem”, 1983

„Pejzaż śląski z kanałem”, 1983

akryl, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1983 r.
Na odwrocie nalepka Mehu Gallery w Nowym Jorku.
4 300

Cena wywoławcza:
4 300 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł

Poz. 1, „Pejzaż śląski z kanałem”, 1983 - kontakt