Paweł WRÓBEL „Orkiestra podwórkowa”, 1978

„Orkiestra podwórkowa”, 1978

akryl, płótno, 49 x 61 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1978 r.

Cena wywoławcza:
5 600 zł
Cena uzyskana:
8 700 zł

Poz. 4, „Orkiestra podwórkowa”, 1978 - kontakt