Paweł WRÓBEL „Młoda para”, 1976

„Młoda para”, 1976

akryl, płótno, 60 x 46,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1976 r.
Na odwrocie informacja Urzędu Konserwatorskiego o wywozie za granicę oraz mało czytelna pieczęć Urzędu.

Cena wywoławcza:
5 600 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł

Poz. 3, „Młoda para”, 1976 - kontakt