12 maja 2018 - godz. 16.00

czynną w dniach od 7 do 11 maja w godz. 10.30 – 18.00

: szkło topazowe, wys. 20 cm; kolista stopa, trzon i czara szlifowane w pionowe fasety, w dolnej partii czary trawiony, złocony fryz z amazonkami, sygn. grawerowana: A / Moser / Karlsbad / Cěcho- Slovakia.
Czechy, ok. 1925
W katalogu firmy Moser z 1925 forma prezentowanego wazonu jest opatrzona numerem 2737. ( J. Mergel, L. Pankova „Moser 1857-1997”, Moser, Karlovy Vary, 1997, s. 99).
WAZON MOSER
szkło topazowe, wys. 20 cm; kolista stopa, trzon i czara szlifowane w pionowe fasety, w dolnej partii czary trawiony, złocony fryz z amazonkami, sygn. grawerowana: A / Moser / Karlsbad / Cěcho- Slovakia. Czechy, ok. 1925 W katalogu firmy Moser z 1925 forma prezentowanego wazonu jest opatrzona numerem 2737. ( J. Mergel, L. Pankova „Moser 1857-1997”, Moser, Karlovy Vary, 1997, s. 99).
Cena wywoławcza:
1 350 zł
Cena uzyskana:
1 350 zł

Poz. , Aukcja nr 169 - 12.05.2018 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 169 - 12.05.2018 - kontakt