Aukcja nr 169 - 12.05.2018

MALARSTWO, GRAFIKA, FOTOGRAFIA, RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
12 maja 2018 - godz. 16.00
Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice, Al. W. Korfantego 6

Zapraszamy na wystawę przedaukcyjną w salonie Desy w Katowicach przy ul. Mariackiej 5
czynną w dniach od 7 do 11 maja w godz. 10.30 – 18.00
oraz w dniu aukcji w godz. 10.00 – 13.00

Aukcja nr 169 - 12.05.2018

: fotografia czarno-biała, 29 x 23 cm, 
zdjęcie do filmu w reżyserii Aleksandra Herza,
na odwrocie pieczęć: Ziemia Obiecana; napis ołówkiem: Dnia 5 kwietnia 1931 r. / (tekst nieczytelny). Stan zachowania: krawędzie marginesów z otworkami po pineskach, dolne narożniki wyszczerbione. (Źródło: fototeka.fn.org.pl)
Author
Title
„Jadwiga Smosarska w ‘Ziemi Obiecanej’”, 1927
Details
fotografia czarno-biała, 29 x 23 cm, zdjęcie do filmu w reżyserii Aleksandra Herza, na odwrocie pieczęć: Ziemia Obiecana; napis ołówkiem: Dnia 5 kwietnia 1931 r. / (tekst nieczytelny). Stan zachowania: krawędzie marginesów z otworkami po pineskach, dolne narożniki wyszczerbione. (Źródło: fototeka.fn.org.pl)
Cena wywoławcza:
400 zł 

Poz. , Aukcja nr 169 - 12.05.2018 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 169 - 12.05.2018 - kontakt