12 maja 2018 - godz. 16.00

czynną w dniach od 7 do 11 maja w godz. 10.30 – 18.00

Jan NOWAK: akryl, płótno naklejone na płytę, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: J. Nowak 1976
Na odwrocie drukowana  nalepka autorska z tekstem ołówkiem: Ul. Skłodowskiej-Curie 6/9 / 43-100 Tychy / Tel. 27-32-94 / Jan Nowak / malarstwo / Pejzaż Śląski / akryl / 60 x 60 / 1976 / 10 000.-
„Pejzaż śląski”, 1976
akryl, płótno naklejone na płytę, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: J. Nowak 1976 Na odwrocie drukowana nalepka autorska z tekstem ołówkiem: Ul. Skłodowskiej-Curie 6/9 / 43-100 Tychy / Tel. 27-32-94 / Jan Nowak / malarstwo / Pejzaż Śląski / akryl / 60 x 60 / 1976 / 10 000.- *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
2 400 zł

Poz. , Aukcja nr 169 - 12.05.2018 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 169 - 12.05.2018 - kontakt